admin

Świąteczna akcja z Polemiką

Mamy dla Was prezenty! Lubisz dawać prezenty? Ja uwielbiam!Dlatego postanowiłam razem z marką Polemika zrobić Wam świąteczny prezent! Mamy dla Was aż 3 zestawy świąteczne tych świetnych kosmetyków ekologicznych!  Nagroda: Zestaw świąteczny PolemikaRegulamin 1. Postanowienia ogólneKonkurs będzie prowadzony pod nazwą “Świąteczna akcja…

Olej migdałowy

Olej migdałowy uzyskiwany jest z dwóch odmian migdałów: słodkich i gorzkich. Do celów kosmetycznych stosowana jest odmiana słodka (olej z gorzkich migdałów zawiera szkodliwy cyjanowodór). W kosmetyce olej migdałowy używany jest jako składnik balsamów do ciała, kremów i odżywek dla…

Olej nośnikiem zdrowia

rak aktywności fizycznej, prowadzą do osłabienia zdrowia, rozwoju chorób układu krążenia, cukrzycy, nadwagi oraz do pogorszenia nastroju, a nawet rozwoju depresji.

Konkurs #WODASTART

Dziewczyny! Znowu chcemy ruszyć Was z kanapy! Znów będzie aktywnie i będą super nagrody!
Chcemy Was motywować, wspierać, pokazywać, że odchudzanie wcale nie musi być trudne, a konsekwencja i codzienne starania mogą doprowadzić Was do przepięknych efektów!

#wychodzkilogramy

Zaczynamy od 10 dniowego wyzwania #wychodzkilogramy
Zależy nam na Twoim zaangażowaniu! Od jutra przez kolejne 10 dni zrób minimum 6 tys kroków, wrzuć zdjęcie ze spaceru na swój profi i oznacz nas w poście lub relacjach hashtagiem #wychodzkilogramy (po nim będziemy mogły monitorować wasze postępy)!

Chudnij razem ze mną!

Duma mnie rozpiera, ponieważ spełniło się moje kolejne marzenie 🤩

Na platformie @how2.shop ukazał się mój pierwszy EBOOK 💪🏻